Čís. položky 22

Isfahan,

Iran, ca.170 x 115 cm, letztes Drittel 20. Jh. Feine Gebetsbrücke mit rund 810.000 Knoten m/2 auf Seide. Mit diversen Gebrauchsspuren gut erhalten.

Expert: Vincent Pillinger Vincent Pillinger
+43-1-515 60-314

vincent.pillinger@dorotheum.at

28.06.2024 - 14:07

Dosažená cena: **
EUR 340,-
Vyvolávací cena:

Isfahan,

+43-1-515 60-314

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Koberce
Typ aukce: Online aukce
Datum: 28.06.2024 - 14:07
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.