Čís. položky 310-402771/0001

6 Kaffeelöffel

Silber 800, Stiel mit Rocaillen verziert, Länge ca. 12 cm, deutsches Beschauzeichen seit 1888, österr. Einfuhrpunze 1872-1902, zus. 74,7 gøx

Expert: Christian Wainke Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

01.07.2024 - 11:10

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

6 Kaffeelöffel

+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění, starožitnosti, nábytek a technika
Typ aukce: Online aukce
Datum: 01.07.2024 - 11:10
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.