Čís. položky 110-024484/0013

Hans Pollack *

(Linz 1891-1968, Mitglied Künstlerbund "Maerz" - Linz) Blumenstrauss, Hans Pollack 1962, signiert am Bild und am Passep., Mischtechnik auf Papier, 44 x 33 cm, Passep., gerahmt, verglast

01.07.2024 - 10:26

Vyvolávací cena:
EUR 170,-

Hans Pollack *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění, starožitnosti, nábytek a technika
Typ aukce: Online aukce
Datum: 01.07.2024 - 10:26
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.