Čís. položky 195-042271/0022

Bäuerliche Anrichte, im 20. Jahrhundert tradierend gearbeitet

Nadelholzkorpus mit Furnierbemalung, rot und grün grundiert und ornamental staffiert, zwei Laden sowie zwei Türen mit Jagdszenen und Sinnsprüchen in Rundbogenfeldern, Gelbmetallbeschläge, Schloss, Schlüssel, ca. 92,5 x 102 x 55,5 cm, alte Wurmfraßspuren, Alters- und Gebrauchsspuren

Expert: Rafael Speyer, BA Rafael Speyer, BA

rafael.speyer@dorotheum.at

18.07.2024 - 15:09

Vyvolávací cena:
EUR 340,-

rafael.speyer@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Nábytek a interiér
Typ aukce: Online aukce
Datum: 18.07.2024 - 15:09
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: Online

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.