Čís. položky 195-042203/0039

Provinzieller Schreibtisch im Barockstil, 1. Hälfte 19. Jahrhundert

Eichenholzausführung, 5 Laden mit geschweift beschnitzten Ladenfronten, profilierte geschwungene Platte, ein Schloss, Schlüssel fehlt, ca. 75 x 119 x 58,5 cm, beschädigt, starke Alters- und Gebrauchsspuren

Expert: Rafael Speyer, BA Rafael Speyer, BA

rafael.speyer@dorotheum.at

18.07.2024 - 15:08

Vyvolávací cena:

rafael.speyer@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Nábytek a interiér
Typ aukce: Online aukce
Datum: 18.07.2024 - 15:08
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: Online

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.