Čís. položky 195-042399/0002

Bilder- oder Spiegelrahmen im Florentiner Barockstil

Holz, im Relief und durchbrochen in Form von Blattwerk und Muscheln beschnitzt, vergoldet, Außenmaß ca. 79 x 60 cm, Innenmaß ca. 57,5 x 37,5 cm, neue Spiegeltafel, gering berieben

Expert: Rafael Speyer, BA Rafael Speyer, BA

rafael.speyer@dorotheum.at

18.07.2024 - 15:15

Vyvolávací cena:

rafael.speyer@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Nábytek a interiér
Typ aukce: Online aukce
Datum: 18.07.2024 - 15:15
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: Online

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.