Čís. položky 139-124281/0006

Wiener Pokal,

Silber, Innenvergoldung, rund fassonierter Fuß, oktokogonale Kuppa, Höhe 16 cm, Gewicht 207 g, verschlagenes Meisterzeichen, Alt Wiener Beschauzeichen 1864, Gebrauchsspuren, (Sc)

Expert: Paul-Immanuel Scolik BA, MAS Paul-Immanuel Scolik BA, MAS

immanuel.scolik@dorotheum.at

18.07.2024 - 14:47

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Wiener Pokal,

immanuel.scolik@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Stříbro
Typ aukce: Online aukce
Datum: 18.07.2024 - 14:47
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.