Čís. položky 37

Jürgen GAULOCHER*, Zimmeratmosphäre, 1997/98

Gouache, 21 x 30 cm, gerahmt, rückseitig beschriftet und signiert, aus Privatsammlung

04.07.2024 - 17:12

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 250,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Charitativní aukce současného umění ve prospěch SOS MITMENSCH
Typ aukce: Online aukce
Datum: 04.07.2024 - 17:12
Místo konání aukce: Aula der Wissenschaften, Wollzeile 27a, 1010 Wien
Prohlídka: 02.07. - 03.07.2024

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.