Čís. položky 191-022543/0007

Anton Lehmden *

Anton Lehmden * - Umění, starožitnosti, šperky

(geb. 1929 Nitra/Slowakei, Studium an der Akademie der Bildenden Künste in Wien) Toter Fisch, Signaturstempel, sowie in der Platte signiert, datiert, Anton Lehmden 1972, Radierung, euroart Prägestempel, Stockgröße 40 x 29,5 cm, unter Glas, fleckig

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

07.11.2016 - 14:39

Vyvolávací cena:

Anton Lehmden *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 07.11.2016 - 14:39
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 24.10. - 04.11.2016