Čís. položky 191-022693/0006

Franz Senkinc *

Franz Senkinc * - Umění, starožitnosti, šperky

(um 1950) "Bachverschalung Mariazell", handsigniert Senkinc, auf der Rückseite datiert 1952, Öl auf Leinwand, 50 x 66 cm, brauner Profilholzrahmen, Altersspure, abgerieben

Expert: Friedrich Reinbacher

07.11.2016 - 14:44

Vyvolávací cena:

Franz Senkinc *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 07.11.2016 - 14:44
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 24.10. - 04.11.2016