Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 091-115007/0000

Rudolf Schinzel

Rudolf Schinzel - Umění, starožitnosti, šperky

(Künstler 1. Hälfte 20. Jahrhundert) Berglandschaften, handsigniert R. Schinzel, Öl auf Karton, rückseitig beschriftet Bildausschnitt je 13 x 16 cm, gerahmt, Altersspuren

Expert: Friedrich Reinbacher

07.11.2016 - 14:58

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Rudolf Schinzel

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 07.11.2016 - 14:58
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 24.10. - 04.11.2016