Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 091-115082/0000

Georg Pinter

(Marburg 1906-1989 Graz, Mitglied des 1977 gegr. Künstlerlreises Graz) Blumenstillleben, signiert Pinter, Öl auf Karton, Bildausschnitt 42,5 x 31, cm, Profilholzrahmen

Expert: Friedrich Reinbacher

07.11.2016 - 15:42

Vyvolávací cena:
EUR 170,-

Georg Pinter

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 07.11.2016 - 15:42
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 24.10. - 04.11.2016