Čís. položky 191-022562/0017

Geistlicher mit Knabe

Geistlicher mit Knabe - Umění, starožitnosti, šperky

aus Holz, vollplastisch geschnitzt, polychrom gefasst, Höhe 32,5 cm, Anfang 20. Jahrhundert, starke Altersspuren, Fassung abgerieben

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

26.09.2016 - 15:13

Vyvolávací cena:
EUR 170,-

Geistlicher mit Knabe

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 26.09.2016 - 15:13
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 12.09. - 22.09.2016