Francis Eck
(geb. 1949 Alsace) Stierkampf "Ole'", handsigniert Francis Eck, Öl/Acryl auf Leinwand, 67 x 87 cm, auf Spannrahmen
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
26.09.2016 - 15:58
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Francis Eck
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 26.09.2016 - 15:58 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 12.09. - 22.09.2016 |