Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-387336/0010

Brosche

Brosche - Schmuck

Gold ca. 580, Altschliffbrillanten und Diamantrauten in Platinfassung zus. ca. 0,45 ct, Arbeit 1. Drittel 20. Jh., 4 gøx

Expert: Timea Both

16.09.2016 - 17:13

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Brosche

Expert: Timea Both

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck
Datum: 16.09.2016 - 17:13
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 09.09. - 15.09.2016