Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-388779/0001

Brillantsolitär ca. 0,45 ct

Brillantsolitär ca. 0,45 ct - Klenoty

Gold 585, Altschliffbrillant in Silberfassung, RW 61, 6,1 g øg6

Expert: Stephan Kutil

16.09.2016 - 17:43

Vyvolávací cena:

Brillantsolitär ca. 0,45 ct

Expert: Stephan Kutil

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 16.09.2016 - 17:43
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 09.09. - 15.09.2016