Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-041500/0013

Altschliffbrillant Rubinring

Altschliffbrillant Rubinring - Schmuck

Gold 585, Altschliffbrillanten zus. ca. 0,20 ct, tlw. mit Oberflächenmerkmalen, Rubin ca. 0,50 ct, 5,7 g, RW 55øg5

Expert: Günther Fröhlich Günther Fröhlich
+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

15.09.2016 - 17:39

Vyvolávací cena:
EUR 340,-

Altschliffbrillant Rubinring

+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck
Datum: 15.09.2016 - 17:39
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.09. - 14.09.2016