Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-015701/0002

Anton Cargnelo *

Anton Cargnelo * - Umění, starožitnosti, šperky

(Villach 1932 geb.) "Der Faakersee mit dem Mittagskogel", signiert Cargnelo, datiert 59, Öl auf Leinwand, 56 x 69 cm, gerahmt

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

14.09.2016 - 15:01

Vyvolávací cena:

Anton Cargnelo *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 14.09.2016 - 15:01
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 07.09. - 14.09.2016