Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 393-312345/0001

Damenring

Damenring - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

, Gold 585, Altschliffdiamant ca.0,50 ct, Brillanten zus. ca.0,06 ct, Rubin ca.0,10 ct, 37,5 g, RW 59øG37

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

14.09.2016 - 15:14

Vyvolávací cena:
EUR 1.100,-

Damenring

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 14.09.2016 - 15:14
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 07.09. - 14.09.2016