Egon Wucherer
(Wöllan/Stmk.1917-2014 Klgft.)"Ohne Titel", signiert E Wucherer, Farbholzschnitt, die Nr.18/200, 49 x 71 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
14.09.2016 - 16:01
- Vyvolávací cena:
Egon Wucherer
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 14.09.2016 - 16:01 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 07.09. - 14.09.2016 |