Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-015640/0011

Ida Piesch *

Ida Piesch * - Umění, starožitnosti, šperky

(Cilli 1913-1990 Klagenfurt) "Blumen", signiert I. Piesch, Öl auf Karton, 44 x 39 cm, gerahmt

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

14.09.2016 - 16:26

Vyvolávací cena:

Ida Piesch *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 14.09.2016 - 16:26
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 07.09. - 14.09.2016