Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-015696/0006

Sophie von Moro

Sophie von Moro - Umění, starožitnosti, šperky

(1844-1915) zugeschrieben "Gegend um Klagenfurt", datiert 6. Juni 1902, Kohlezeichnung auf Papier, Ausschnitt 20,5 x 32 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

14.09.2016 - 16:27

Vyvolávací cena:

Sophie von Moro

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 14.09.2016 - 16:27
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 07.09. - 14.09.2016