Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-034017/0011

V. Gilse

V. Gilse - Umění, starožitnosti, šperky

(Maler um 1900) "Sommerliche Mittelgebirgslandschaft mit Blick auf Schloss, Figurenstaffage" unten links signiert: v. Gilse, datiert: 13. VIII (18)89?, Öl auf Leinwand, ca. 38 x 63 cm, gerahmt

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

15.09.2016 - 15:55

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

V. Gilse

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 15.09.2016 - 15:55
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 09.09. - 15.09.2016