Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-033934/0004

Wilhelm Nikolaus Prachensky *

Wilhelm Nikolaus Prachensky * - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Innsbruck 1898-1956) "Rot blühender Kaktus im Topf"unten rechts monogrammiert: W. P., datiert: 1921, Öl auf Karton, ca. 62 x 51 cm, gerahmt Ruf 8000

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

15.09.2016 - 16:08

Vyvolávací cena:
EUR 8.000,-

Wilhelm Nikolaus Prachensky *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 15.09.2016 - 16:08
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 09.09. - 15.09.2016