Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-034360/0003

Deutsch, 3. Drittel 19. Jhdt.

Deutsch, 3. Drittel 19. Jhdt. - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

Der stolze Wildschütz, unsigniert, Öl auf Leinwand, ca. 61,5 x 41,5 cm, masseverzierter Rahmen beschädigt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

15.09.2016 - 16:15

Vyvolávací cena:
EUR 320,-

Deutsch, 3. Drittel 19. Jhdt.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 15.09.2016 - 16:15
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 09.09. - 15.09.2016