Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-078251/0009

Tanzende,

Tanzende, - Starožitnosti

Fa. Goldscheider, Wien um 1940, Keramik, braun staffiert, einzelne Farbabblätterungen am Sockel, Unterseite gemarkt, Höhe 46,5 cm, (B).

Expert: Dr. Julia Blaha Dr. Julia Blaha

julia.blaha@dorotheum.at

08.09.2016 - 15:36

Vyvolávací cena:

Tanzende,

julia.blaha@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 08.09.2016 - 15:36
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 02.09. - 08.09.2016