Johann Mathias Ranftl
(Wien 1805-1854) Hundeportrait, signiert, datiert Ranftl 1840, Öl auf Holz, 25 x 23,5 cm, gerahmt, (W)
Expert: Dr. Christl Wolf
Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377
09.09.2016 - 15:13
- Dosažená cena: **
EUR 1.500,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-
Johann Mathias Ranftl
Expert: Dr. Christl Wolf
Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 09.09.2016 - 15:13 |
Prohlídka: | 03.09. - 09.09.2016 |
Další objekty umělce
Mathias Ranftl Umkreis/Circle (1804-1854) Hirsch,
Vyvolávací cena:
EUR 900,-