Čís. položky 138-059524/0001

Künstler um 1890

Künstler um 1890 - Obrazy

Bäuerliches Interieur mit figürlicher Staffage, Öl auf Leinwand auf Karton, ca. 26 x 33 cm, gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

09.09.2016 - 15:32

Vyvolávací cena:

Künstler um 1890

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 09.09.2016 - 15:32
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 03.09. - 09.09.2016