Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-059248/0001

Benesch

Benesch - Bilder

(Österreich um 1930) Motiv aus dem Salzkammergut, signiert Benesch, Öl auf Karton, 18 x 24,5 cm, gerahmt, verschnitzt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

09.09.2016 - 15:34

Vyvolávací cena:

Benesch

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 09.09.2016 - 15:34
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 03.09. - 09.09.2016