Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-059325/0001

Alois Arnegger *

(Wien 1879-1963) Abendrot (Ansicht von Admont?), signiert A. Arnegger, Öl auf Leinwand, 60 x 80 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

09.09.2016 - 15:40

Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

Alois Arnegger *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 09.09.2016 - 15:40
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 03.09. - 09.09.2016