Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-059968/0004

Andre Franchet

Andre Franchet - Bilder

(1896-1961) Paris, Vieux Montmatre, Rue St. Rustique et le Sacre Coeur, rückseitig betitelt, signiert A. Franchet, Öl auf Leinwand, 50 x 65 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

09.09.2016 - 15:45

Vyvolávací cena:

Andre Franchet

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 09.09.2016 - 15:45
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 03.09. - 09.09.2016