Čís. položky 138-054332/0002

Moritz Stifter

Moritz Stifter - Obrazy

(Wien 1857-1905 Mauer-Öhling) Die Blumenverkäuferin, signiert, datiert M. Stifter 1889, Öl auf Holz, 27 x 21 cm, gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

09.09.2016 - 15:57

Vyvolávací cena:

Moritz Stifter

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 09.09.2016 - 15:57
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 03.09. - 09.09.2016