Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-022665/0009

Rudolf Keller *

(um 1920) "Erotische Darstellung", rechts unten signiert Rudolf Keller, Radierung, Passepartoutausschnitt ca. 18 x 15 cm, verglast, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

05.07.2017 - 15:17

Vyvolávací cena:

Rudolf Keller *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst und Antiquitäten
Datum: 05.07.2017 - 15:17
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online