Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-022450/0011

Maler Ende 20. Jh.

"Farbkomposition", Öl auf Leinwand, ca. 51 x 60 cm, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

05.07.2017 - 15:21

Vyvolávací cena:
EUR 110,-

Maler Ende 20. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 05.07.2017 - 15:21
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online