Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-022428/0044

Leo Adler *

(Wels 1897-1987 Ried im Traunkreis) "Schloss Lamberg", rechts unten signiert Adler, Kohlezeichnung auf Papier, ca. 28 x 22 cm, stockfleckig, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

05.07.2017 - 15:23

Vyvolávací cena:
EUR 110,-

Leo Adler *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst und Antiquitäten
Datum: 05.07.2017 - 15:23
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online