Čís. položky 194-022536/0009

Carl Robert Rädler

Carl Robert Rädler - Umění a starožitnosti

(Wien 1881-1940) "Im Park", rechts unten signiert und datiert C. Rädler (19)22, Öl auf Leinwand, ca. 35 x 43 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

05.07.2017 - 15:43

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Carl Robert Rädler

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 05.07.2017 - 15:43
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online