Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-021801/0038

Ludvik Dvoracek

(Brünn 1895-1970) "Bauernhof", rechts unten signiert und datiert Dvoracek (19)39, Öl auf Karton, ca. 20 x 27 cm, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

05.07.2017 - 16:00

Vyvolávací cena:
EUR 90,-

Ludvik Dvoracek

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 05.07.2017 - 16:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online