Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-020613/0002

Historismus Fauteuil,

Ende 19. JH, figural, ornamental und volutenartig beschnitzt, braun mattiert, ergänzt tapezierter Sitz und Lehne, Alters- und Gebrauchsspuren, kleine Teile fehlen

Expert: Günther Minichreiter Günther Minichreiter

28.06.2017 - 17:44

Vyvolávací cena:
EUR 340,-

Historismus Fauteuil,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 28.06.2017 - 17:44
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 19.06. - 28.06.2017