Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 210-417954/0003

Franz Rumpler

Franz Rumpler - Umění a starožitnosti

(Tachau 1848-1922 Klosterneuburg) Bildnis eines Österreichischen Staatsbeamten mit dem St. Leopoldsorden, Öl auf Leinen 87 x 70 cm. signiert F. Rumpler 1867, gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

28.06.2017 - 17:57

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Franz Rumpler

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 28.06.2017 - 17:57
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 19.06. - 28.06.2017