Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-034051/0002

Erwin Lutz-Waldner *

(Obermais bei Meran 1912- 1975 Innsbruck) "Landschaft mit Häusern" Pastellkreide auf Papier, Bildausschnittgröße ca. 45,5 x 63,5 cm, Papierpassepartout, verglast, gerahmt Ruf 600

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

29.06.2017 - 15:29

Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Erwin Lutz-Waldner *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst und Antiquitäten
Datum: 29.06.2017 - 15:29
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 23.06. - 29.06.2017