Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035178/0007

Lombardische Schule des 18. Jahrhunderts

Bäuerin mit Henne und Ei, Öl auf Leinwand, ca. 98,6 x 74,1 cm, teilvergoldeter Holzrahmen Ruf 4000

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

29.06.2017 - 15:40

Vyvolávací cena:
EUR 4.000,-

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 29.06.2017 - 15:40
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 23.06. - 29.06.2017