Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-022804/0009

Eugene Verboekhoven

(Warneton 1799-1881 Brüssel) Weidende Schafe am Ententeich, handsigniert E. Verboekhoven, Öl auf Holzplatte, Bildausschnitt 16 x 23 cm, in bronzefarbigem massegezierten Profilholzrahmen, Altersspuren, Rahmen abgerieben

Expert: Friedrich Reinbacher

03.07.2017 - 15:23

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Eugene Verboekhoven

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Kunst und Antiquitäten
Datum: 03.07.2017 - 15:23
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 19.06. - 28.06.2017