Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 091-116057/0000

August Trummer *

(geb. 1946 Grottenhof/Leibnitz Studium bei F. Hartin, A. Osterider und Ed. Walcher) "Montaione-Toskana", handsigniert, datiert Trummer 93, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 31,5 x 41 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

03.07.2017 - 17:04

Vyvolávací cena:

August Trummer *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 03.07.2017 - 17:04
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 19.06. - 28.06.2017