Čís. položky 091-115995/0000

Anonymer Künstler 20. Jhdt.

Mädchenporträt, unsigniert, Aquarell/Papier, Bildausschnitt 20 x 15,5 cm, verglast, bronzefarbiger massegezierter Holzrahmen, Rahmen bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

03.07.2017 - 17:32

Vyvolávací cena:

Anonymer Künstler 20. Jhdt.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 03.07.2017 - 17:32
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 19.06. - 28.06.2017