Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 045-194014/0000

Diamant Saphirohrgehänge

Rosegold 585, Silber ca. 800, Altschliffdiamanten zus. ca. 1,40 ct, Saphire im Cabochonschliff, österr. Amtspunze 1872-1922, 5,7 g, Etui, Steine tlw. mit Oberflächenmerkmalenøx

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

29.06.2017 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 1.625,-
Vyvolávací cena:

Diamant Saphirohrgehänge

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Erlesener Schmuck
Datum: 29.06.2017 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 16.06. - 28.06.2017