Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035144/0026

Rechteckige Platte, Meissen, 1978

Porzellan, bunte Blumenbemalung, goldgerändert, unterglasurblaue Schwertermarke mit zwei Schleifstrichen, 29,5 x 15 cm, Gebrauchsspuren

richard.krautgartner@dorotheum.at

22.06.2017 - 16:23

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst und Antiquitäten
Datum: 22.06.2017 - 16:23
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 16.06. - 22.06.2017