Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 401-001052/0217

Favre Leuba Geneve

Design Damenarmbanduhr, Stahl, vergoldetes Ankerwerk, FL- Kal 503, blaues Zifferblatt, röm. Ziffern und Stundenbalken, Band mit Gebrauchsspuren, Dorn schließe, 29,3 g, Service wird empfohlen

03.07.2017 - 17:00

Vyvolávací cena:

Favre Leuba Geneve

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Klenoty a náramkové
Datum: 03.07.2017 - 17:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 27.06. - 03.07.2017