Ring
Gold-Silber kombiniert, Altschliffbrillanten zus. ca. 0,80 ct, RW 56, 2,6 g, österr. Amtspunze 1872-1922 øx
Expert: Manuela Hirner
Manuela Hirner
+43 0732-790016
manuela.hirner@dorotheum.at
22.06.2017 - 17:07
- Dosažená cena: **
EUR 550,-
- Vyvolávací cena:
EUR 550,-
Ring
Expert: Manuela Hirner
Manuela Hirner
+43 0732-790016
manuela.hirner@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 22.06.2017 - 17:07 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 14.06. - 22.06.2017 |