Čís. položky 384-030903/0001

Ring

Ring - Klenoty a náramkové

Gold-Silber kombiniert, Altschliffbrillanten zus. ca. 0,80 ct, RW 56, 2,6 g, österr. Amtspunze 1872-1922 øx

Expert: Manuela Hirner Manuela Hirner
+43 0732-790016

manuela.hirner@dorotheum.at

22.06.2017 - 17:07

Dosažená cena: **
EUR 550,-
Vyvolávací cena:
EUR 550,-

Ring

+43 0732-790016

manuela.hirner@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at

+43 512 570 447
Aukce: Klenoty a náramkové
Typ aukce: Online aukce
Datum: 22.06.2017 - 17:07
Místo konání aukce: Innsbruck
Prohlídka: 14.06. - 22.06.2017