Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 382-021590/0004

Brillant Ohrstecker

Gelbgold 750, besetzt mit einem Brillant 1,2 g, Ital. Beschauzeichenøg1

Expert: Ekkehard Riegler Ekkehard Riegler
+43-512-570 447

ekkehard.riegler@dorotheum.at

22.06.2017 - 17:22

Vyvolávací cena:
EUR 60,-

Brillant Ohrstecker

+43-512-570 447

ekkehard.riegler@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at

+43 512 570 447
Aukce: Schmuck und Uhren
Datum: 22.06.2017 - 17:22
Místo konání aukce: Innsbruck
Prohlídka: 14.06. - 22.06.2017