Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-022962/0001

Ernst Balluf *

Ernst Balluf * - Kunst und Antiquitäten

(Linz 1921-2008) Betitelt "In der Einschicht", rechts unten signiert und datiert Ernst Balluf (19)70, Aquarell auf Papier, ca. 29 x 38 cm, Passepartout (stockfleckig), verglast, gerahmt (CW) Ruf 700

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

21.06.2017 - 15:36

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Ernst Balluf *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst und Antiquitäten
Datum: 21.06.2017 - 15:36
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 16.06. - 21.06.2017